logo DOPLUSU
logo DOPLUSU

           Tento web sjednotilo nezávislé sdružení podnikatelů, zabývajících se financováním a jinými příbuznými obory, a to převážně na základě spolupráce s lidskými zdroji a výtažky z médií.

     Vyhledáváme klasické, ale i méně obvyklé investiční, sponzorské a podnikatelské, popř. charitativní záměry, příležitosti.

 

 

 

 

Provozovatel webu: S.Milá      IČO: 87887428
Kontakty

doplusu@gmail.com

+420 734 609 031
+420 608 181 014
+420 774 053 482

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

MÁM KAPITÁL

Pomocí tohoto formuláře nás informujete o Vašich představách o investici či sponzoringu, s nimiž seznámíme naše poptávající po investorech a sponzorech. Okrajové informace budou uvedeny na stránkách DOPLUSU, SANBOR, SMAB, SENZACE, popř. na neplacených inzertních serverech.

Po odeslání tohoto formuláře Vás budeme kontaktovat do 2 pracovních dnů na email, za účelem dohody o zajištění služeb a rovněž Vás seznámíme s našimi podmínkami.

V případě našeho úspěchu a zajištění našich služeb, nárokujeme naši předem sjednanou odměnu za zprostředkování tohoto druhu. 

Obchodní podmínky a souhlas se zpracováním osobních údajů
Uživatel vyplněním a odesláním formuláře potvrzuje, že je mu více než 18 let a souhlasí se zpracováním osobních údajů, které ve formuláři poskytl ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a s jejich uchováním po dobu 3 let, a to k dosažení účelu zprostředkování služebna webových stránkách DOPLUSU. Tento souhlas uživatele zahrnuje i případné zpracování osobních údajů třetími stranami za účelem zpracování nabídky na poskytnutí služeb. Za nakládání s poskytnutými osobními údaji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů třetím stranám, zodpovídají třetí strany samostatně. Vyplněním a odesláním formuláře nevzniká jakýkoli právní nárok ani na poskytnutí služeb.

*zasláním žádosti či formuláře souhlasíte se zasíláním nabídek a newsletterů  DOPLUSU na uvedenou e-mailovou adresu.


PŘEVODNÍK MĚN

nainstalujte si na Vaše stránky [ zdarma ]

Kolik Kč jste již investovali v letošním roce?

501.000,- a více (2 | 11%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one