logo DOPLUSU
logo DOPLUSU

           Tento web sjednotilo nezávislé sdružení podnikatelů, zabývajících se financováním a jinými příbuznými obory, a to převážně na základě spolupráce s lidskými zdroji a výtažky z médií.

     Vyhledáváme klasické, ale i méně obvyklé investiční, sponzorské a podnikatelské, popř. charitativní záměry, příležitosti.

 

 

 

 

Provozovatel webu: S.Milá      IČO: 87887428
Kontakty

doplusu@gmail.com

+420 734 609 031
+420 608 181 014
+420 774 053 482

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Zprostředkovatelský web - zejména pro sponzory, investiční profesionály, soukromé obchodníky, ale i lidi, kteří teprve s investováním nebo obchodováním na finančních trzích začínají, zrovna tak jako lidé, kteří pro realizaci svých nápadů investora či sponzora shání (bez kapitálu).

Za pomoci tohoto internetového prostoru máme v úmyslu:

-           Vytvořit databázi Investorů, sponzorů se zájmem o klasické i nízkorozpočtové záměry a lidí bez kapitálu pro spolupráci jak dlouhodobou, tak krátkodobou.

-          Informovat tyto Investory, Sponzory a nápadité bez kapitálu o našich aktuálních nabídkách, poptávkách.

-          Dovést tyto skupiny lidí k úspěšné realizaci podnikání, obchodu a spolupráce na základě našeho zprostředkování. 

-          Nabídnout spolupráci a partnerství v těchto oborech či v oborech s nimi úzce souvisejících

Investice - nemovitosti

Investice - nové technologie, patenty...

Kam se dnes ještě vyplatí investovat?

Dle našich průzkumů jsou to stále jednoznačně NEMOVITOSTI, zejména POZEMKY! Tento druh ověřené a ziskové investice je jistotou převážně pro vytrvalé. Navzdory pořekadlu že čas jsou peníze, je ideální sledovat trh nemovitostí a vědět, kdy je ta pravá chvíle získat nejvyšší možný zisk. 

pozemky:     INVESTUJTE DO STAVEBNÍHO POZEMKU, PŘÍMÁ PRODEJ

Pozemek je nyní veden KN jako manipulační plocha, ale v územním plánu obce je již stavební parcelou. Nachází se u silnice, v centru obce Pernarec, okres Plzeň-sever, s výměrou 1 790m², nezasíťovaný (sítě jsou však v dosahu). 

Cena 350.000,- Kč, dohoda jistá.

Založte si účet ZDARMA, a nebo nás rovnou můžete podpořit. Děkujeme.

Nehodláme zpoplatňovat přidání jakéhokoliv příspěvku či podání inzerce a nebudeme umísťovat reklamy, ačkoliv tento web je naše obživa. Ovšem i přesto nás náš provoz něco stojí. Přispějte malou částku a podělte se i Vy na celkovém rozvoji tohoto webu a jeho služeb, ať jsme ti nejlepší. Děkujeme.

Skrill
Skrill

PŘEVODNÍK MĚN

nainstalujte si na Vaše stránky [ zdarma ]

Kolik Kč jste již investovali v letošním roce?

501.000,- a více (2 | 11%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one